Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa salami, surowa, dojrzewająca, drobno rozdrobniona. Produkt bezglutenowy, bez pochodnych mleka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, suszone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe, sól, glukoza, aromaty, przyprawy korzenne, substancje konserwujące: e252, e250. osłonka niejadalna. pochodzenie mięsa: ue. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 190 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: ul. 3 maja, bud.a2 8 kod pocztowy i miasto: 05-800 pruszków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1549 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość soli | 4,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E252 Azotan potasu, E250 Azotyn sodu |