Kiełbaski bekonowo- serowe 190 g JBB X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona wędzona parzona. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 3,04 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (77%), woda, ser radamer (7,6%), skrobia modyfikowana, sól, błonnik pszenny bezglutenowy, przyprawy, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, octany sodu; wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; glukoza, aromaty (zawierają soję, mleko), ekstrakty przypraw, stabilizatory: difosforany, trifosforany; białka mleka, ser w proszku, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenny, owsiany), jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 190 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 14 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 236 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 977 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 977 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E331 Cytryniany sodu, E262 Octany sodu, E621 Glutaminian monosodowy, E450 Difosforany, E451 Trifosforany, E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Stabilizator, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona z dodatkiem sera, peklowana, wędzona, parzona. batony bez osłonki, w odcinkach prostych o długości ok. 19 cm i średnicy ok. 18 mm. powierzchnia batonu jasnobrązowa do brązowej; gładka, czysta, nieuszkodzona. składniki mięsno- tłuszczowe średnio rozdrobnione, ser kostka (4x4 mm), wszystkie składniki połączone masą wiążącą i równomiernie rozmieszczone na przekroju. dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne wielkości do 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. konsystencja dość ścisła. związanie dobre. zewnętrzna: jasnobrązowa do brązowej. na przekroju: mięsa – różowa do ciemnoróżowej, tłuszczu - biała do kremowej, masy wiążącej - jasnoróżowa do różowej, sera - jasnożółta do żółtej. charakterystyczne dla wyrobu otrzymanego z mięsa wieprzowego, peklowanego, wędzonego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem sera i użytych przypraw. |
|---|