Salami z orzechami 250 g Bell X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, suszona z orzechami laskowymi. Pakowano w atmosferze ochronnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Suszone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100g produktu wyprodukowano ze 140g mięsa wieprzowego. Składniki: Mięso wieprzowe (UE), orzechy laskowe (9%), sól, laktoza, dekstroza, pieprz, czosnek, gałka muszkatołowa, substancja konserwująca: E252, kultury starterowe bakterii. Osłonka kolagenowa. Osłonkę należy usunąć przed spożyciem. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bell Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Mokra 11 Kod pocztowy i miasto: 32-005 Niepołomice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 463 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1935 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 4,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 39 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|