Opis szczegółowy
GRAAL Makrela w sosie pomidorowym 170g
Parametry produktu
| Składniki | Makrela* (60%) [makrela (scomber scombrus (mac)), makrela kolias (scomber japonicus (mas))], sos pomidorowy (40%) – woda, koncentrat pomidorowy (13%), cukier, skrobia modyfikowana kukurydziana, olej rzepakowy, ocet spirytusowy, sól, pomidory w proszku, cebula suszona, pieprz czarny, substancja zagęszczająca (guma guar), ekstrakt papryki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego, Wschodnia środkowa część Oceanu Atlantyckiego, Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II), Podobszar: Skagerrak, Kattegat, Sund, Morze Bełtów i Morze Bałtyckie (Podobszar III), Podobszar: Morze Północne (Podobszar IV) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: ul. zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 383 kJ |
| Wielkość porcji | 170 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |