Opis szczegółowy
ŻUR CZANIECKI NA ZAKWASIE POLSKA 500ML
Parametry produktu
| Rodzaj | Żurek |
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Kwaśny |
| Składniki | Woda, zakwas żytni (mąka żytnia woda) – 12,3%, mąka żytnia razowa, mąka pszenna graham, świeży czosnek. |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Technika utrwalenia | kiszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new live sp. z o.o. ulica i numer: legionów 1 kod pocztowy i miasto: 32-650 kęty pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 155 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 930 szt. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 210 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zagotuj 3 litry wywaru warzywnego. wlej wstrząśniętą zawartość butelki, gotuj 3 minuty na małym ogniu. dodaj ugotowane ziemniaki. |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 304 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 304 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość błonnika | 1,2 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,27 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,27 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |