Opis szczegółowy
Proteinowy mus o smaku czekoladowym
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Mus |
| Smak | Waniliowy, truskawkowy |
| Składniki | Składniki produktu mleko półtłuste, białko mleka, woda, truskawki 3,0%, sok truskawkowy z koncentratu 2,3%, skrobia modyfikowana, skrobia, żelatyna, substancja zagęszczająca (guma guar), mielona laska wanilii, substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza), aromaty, sól, barwniki (karoteny, karmin), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu), enzym laktazy. ubijane azotem. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Finlandia |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: alpan dystrybucja sp. z o.o. ulica i numer: annopol 24 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 305 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
Witaminy i składniki mineralne