Opis szczegółowy
FRUGO ULTRAGREEN - napój wieloowocowy, niegazowany. Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą. Wyprodukowany z zagęszczonych soków i przecieru (zawartość soków min. 20 %).
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Wieloowocowy |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (14,5 %), sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (4,1 %), cukier, soki z zagęszczonych soków owocowych: z kiwi (1,3 %), z passiflory (0,1 %); przecier z lulo (0,1 %), przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; stabilizatory: pektyny, mączka chleba świętojańskiego; barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin; aromaty, kwas: kwas cytrynowy; ekstrakt z liści mate (0,02 %), substancja słodząca: sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 82 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |