Opis szczegółowy
FRUGO ULTRABLACK - napój wieloowocowy, niegazowany. Pasteryzowany. Zawiera cukier i substancję słodzącą. Wyprodukowany z zagęszczonych soków i przecieru (zawartość soków min. 20 %).
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Wieloowocowy |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (17 %), cukier, soki z zagęszczonych soków owocowych: winogronowy (2,2 %), wiśniowy (0,4 %), z aronii (0,4 %) (a) lub z czarnej porzeczki (0,4 %) (p), cytrynowy (0,1 %); kwas: kwas cytrynowy; przecier z owoców pitahaya z zagęszczonego przecieru (0,2 %), barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy; aromat, ekstrakt z liści mate (0,03 %), substancja słodząca: sukraloza. a, p – w zależności od użytego składnika: patrz na nakrętce lub w górnej części butelki. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowy do spożycia bez przygotowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 87 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |