Frankfurterki wędzone ok. 600 g Madej Wróbel
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | mięso wieprzowe (100 g kiełbasy wyprodukowano ze 100 g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy, błonnik PSZENNY bezglutenowy, sól, przyprawy, glukoza, wzmacniacz smaku: E621; stabilizatory: E262, E450, E451, E452; regulator kwasowości: E331, E575; przeciwutleniacz: E300; ekstrakty przypraw, maltodekstryna, aromat dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: E250; barwnik: E120; osłonka jadalna: jelito baranie. Produkt może zawierać zboża zawierające gluten, gorczycę, seler, soję, mleko (łącznie z laktozą). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Niemcy, Hiszpania, Dania, Holandia, Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Technika utrwalenia | wędzenie na zimno |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,5 - 0,7 kg |
| Producent: | Madej Wróbel Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Magazynowa 45Kod pocztowy i miasto: 41-700 Ruda Śląska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 317 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1313 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |