Opis szczegółowy
Filety z makreli w sosie musztardowo - miodowym
Parametry produktu
| Składniki | Filety z makreli *** (ryba) 60 % [(scomber scombrus) (mac) / (scomber japonicus) (mas) / (scomber colias) (maz)], sos musztardowo-miodowy 40 % [woda, musztarda 19,5 % (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, ocet winny, przyprawy), cukier, olej rzepakowy, miód nektarowy wielokwiatowy 7 %, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, substancja zagęszczająca (guma guar), przyprawy (zawiera gorczycę), natka pietruszki, koperek, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, ekstrakt przyprawy]. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 170 g |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | OMEGA 3 Kwasów tłuszczowych |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Źródło białka | 1 |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: ul. zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 255 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,1 g |
| Cukry | 7,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 24 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwasy Omega 3 | 1,83 g/100g |
| Witamina D (%RWS) | 29 %RWS |
| Witamina D | 1,45 μg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |