Opis szczegółowy
Dużo białka, dużo energii, dużo przyjemności: High Protein Mousse White Choc zawiera 20 gramów białka oraz ma niską zawartość tłuszczu, nie zawiera dodatku cukru, laktozy* ani glutenu. Puszysta oraz delikatna kremowa konsystencja połączona z posmakiem białej czekolady. Spróbuj teraz! *laktoza <0,01g/100g
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Mus |
| Składniki | Mleko odtłuszczone, białka mleka 7,0%, śmietanka, żelatyna (wołowa), skrobia modyfikowana, aromat, substancje zagęszczające (guma guar, karagen), laktaza, substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza). produkt spulchniony azotem. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ehrmann polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 405 kod pocztowy i miasto: 02-801 warszawa pl |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 307 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera surowce GMO | Tak |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. |