Opis szczegółowy
Rozpuszczalny napój kawowy w proszku o smaku orzechowo-czekoladowym
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
| Zawartość netto | 110 g |
| Typ | cappuccino |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, czekolada do picia o obniżonej zawartości tłuszczu (16 %) [cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu], olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone (13 %), serwatka (z mleka) w proszku, maltodekstryna, kawa rozpuszczalna (7 %), aromaty, stabilizator: fosforany potasu; sól. produkt może zawierać soję i zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mokate sp. z o.o. ulica i numer: strażacka 48 kod pocztowy i miasto: 44-240 żory pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsypać około 5 łyżeczek (20 g) cappuccino do kubka. zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (200 ml, 80 °c), jednocześnie mieszając. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 447 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1881 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 383 kJ |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 0,76 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości