Opis szczegółowy
Terravita Czekolada Mleczna 90 g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | mleczny |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny; pasta z orzechów laskowych, ekstrakt z wanilii. masa kakaowa minimum 32%. może zawierać zboża zawierające gluten, soję, orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2027-06-30 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0893-17-000-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: terravita sp. z o.o. ulica i numer: szarych szeregów 48 kod pocztowy i miasto: 60-462 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 242 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 542 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2262 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje o zawartości