E universal gel do białego 2,97 l 66 prań
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Sposób użycia | Wlej żel do bębna pralki. |
| Skład | 5–15 % anionowe środki powierzchniowo czynne; <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany; enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa (citronellol, geraniol, hexyl cinnamal), środki konserwujące: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone. |
| Dozowanie | 45 ml = 1 pranie 4-5 kg |
| Dodatkowe właściwości | Do wszystkich zakresów twardości wody. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,22 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 66 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 45 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/49/2/1149270.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na oczy. może powodować reakcję alergiczną skóry. chronić przed dziećmi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 2970 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Zamknij prawidłowo torbę., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Austria |