Ace wybielacz regular 4 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj środka | Płyn |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Rodzaj plam | Wszystkie rodzaje plam |
| Skład | Chloran(i) sodu , węglan sodu; węglan disodu, wodorotlenek sodu; soda kaustyczna, chloran(i) sodu , wodorotlenek sodu; soda kaustyczna |
| Sposób użycia | Dodać do prania |
| Dozowanie | 100ml na pranie |
| Dodatkowe właściwości | wybielanie |
| Waga jednostkowa brutto | 4,6 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 1 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 100 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/73/2/1073243.pdf |
| Piktogramy GHS | Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09), Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Produkt niebezpieczny dla środowiska |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | Orbico sp. z o.o.Ulica i numer: Salsy 2Kod pocztowy i miasto: 02-823 Warszawa PL |
| Zawartość nominalna | 4000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Krótki opis marketingowy | ACE WYBIELACZ REGULAR 4L |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie mieszaj z innymi produktami., Zamknij prawidłowo pokrywę., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć., Myć ręce po użyciu., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | 8-Materiały żrące |
| Kategoria transportowa wg ADR | 001 |
| Grupa pakowania wg ADR | III - dla materiałów stwarzających małe zagrożenie |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 48 szt. |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | tak |