Zielko płyn do prania tkanin czarnych i ciemnych granat & imbir 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zastosowanie | Do tkanin czarnych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5-15 % mydło 5-15 % niejonowe związki powierzchniowo czynne konserwant (sorbinian potasu) kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | Dozowanie na standardowe pranie: woda miękka - 35 ml płynu, woda średnio twarda - 45 ml (nakrętka), woda twarda: 55 ml. |
| Dodatkowe właściwości | 98,8 % składników pochodzenia , skuteczny, pachnący, biodegradowalny aktywnie działa: mydło potasowe |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 22 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 45 ml |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/82/0/1082067.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | "h318 - powoduje poważne uszkodzenie oczu h317 - może powodować reakcję alergiczną skóry p102 - chronić przed dziećmi. p280 - stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy p333 + p313w przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. p305 + p351+ p338 - w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. p337 + p313 - w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. p501 - zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów przeznaczonych do selektywnej zbiórki odpadów" |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | SYLVECO SP.ZO.O.Ulica i numer: ŁĄKA 260FKod pocztowy i miasto: 36-004 ŁĄKA PL |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Alpha-Isomethylionone (3-metylo-4-(2,6,6-trimetylo-2-cykloheksen-1-ylo)-3-buten-2-on) | Nie |
| Amylcinnamyl alcohol (2-pentylo-3-fenyloprop-2-en-1-ol) | Nie |
| Amyl cinnamal (2-benzylidenoheptanal) | Nie |
| Anise alcohol (Alkohol 4-metoksybenzylowy) | Nie |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Nie |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Nie |
| Benzyl cinnamate (ester fenylometylowy kwasu 2- propenowy, 3-fenylo-) | Nie |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Nie |
| Butylphenyl methylpropional (Aldehyd 2-(4-tertbutylobenzylo) propionowy) | Nie |
| Cinnamal (3-fenylo- 2-propenal) | Nie |
| Cinnamyl alcohol (Alkohol cynamonowy) | Nie |
| Citral (3,7-dimetylo-2,6- oktadienal) | Nie |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Nie |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Nie |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Nie |
| Evernia furfuracea extract (Ekstrakt mchu drzewnego) | Nie |
| Evernia prunastri extract (Ekstrakt mchu dębowego) | Nie |
| Farnesol (3,7,11-trimetylo2,6,10- dodekatrien-1-ol) | Nie |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Nie |
| Hydroxycitronellal (7- hydroksycytronellal) | Nie |
| Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, HICC (3 i 4-(4-hydroksy4-metylopentylo)cycloheks-3-eno-1-karboaldehyd) | Nie |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Nie |
| Isoeugenol (2-metoksy-4-(1-propenylo)fenol) | Nie |
| Limonene (d-Limonene) | Nie |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Nie |
| Methyl 2-Octynoate (Okt-2-ynonian metylu; węglan metyloheptynu) | Nie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | karton |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | sztuka |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | karton |
| Frakcja materiałowa | Plastik |