Voll 3 l universal 40 prań żel do prania
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Przeznaczony do pralek automatycznych i do prania ręcznego, W czasie prania należy przestrzegać zaleceń producentów pralek i tkanin. Nie dopuść do wyschnięcia płynu nalanego na tkaninę. |
| Skład | Anionowe środki powierzchniowo czynne 5-15%, amfoteryczne środki powierzchniowo czynne <5%,mydło <5%,sól edta <5%, kompozycja zapachowa (hexyl cinnamal),konserwant (benzisothiazolinone, methylisothiazolinone), enzymy. |
| Dozowanie | Lekkie zabrudzenie - woda miękka- 50 ml - średnie zabrudzenie- 65 ml- mocne zabrudzenie-80 ml / woda średnio twarda - lekkie zabrudzenie- 60 ml -średnie zabrudzenie - 75 ml - mocne zabrudzenie - 90 ml / woda twarda - lekkie zabrudzenie - 70 ml - średnie zabrudzenie - 85 ml - mocne zabrudzenie - 100 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 3,34 kg |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 40 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/00/4/1000496.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | ryzyko uszkodzenie wzroku |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | brand distribution sp. z o.o. ulica i numer: św. rocha 8 kod pocztowy i miasto: 15-879 białystok pl |
| Zawartość nominalna | 3000 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Krótki opis marketingowy | Voll 3l universal 40 prań żel do prania |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 160 szt. |