Perwoll Light Colors 2000 ml 40 prań
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Perwoll Light do jasnych i białych tkanin to detergent, który dzięki innowacyjnej technologii przeciwdziała szarzeniu. Jego zaawansowana formuła usuwa zmechacenia, wygładza włókna i chroni jasne kolory, sprawiając, że ubrania wyglądają jak nowe. Dodatkowo, intensywny zapach klasy premium utrzymuje się przez długi czas, zapewniając uczucie świeżości.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne |
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa, środki konserwujące |
| Dozowanie | Szczegółowe informacje na opakowaniu. |
| Dodatkowe właściwości | Zalecamy stosowanie programów do prania tkanin delikatnych i wykorzystywanie nie więcej niż połowy ładowności bębna. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 2,16 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 40 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 70 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/96/3/1296345.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Uwaga: zawiera 2-metylo-2h-izotiazol-3-on. może powodować reakcję alergiczną skóry. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. stosować ochronnę oczu. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. zawartość / pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 2000 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |