Opis szczegółowy
Energetyzujący napój gazowany z wysoką zawartością kofeiny (200 mg w 500 ml napoju), który naprawdę pobudza. Owocowy, smak słodkich winogron idealnie współgra z kategorią produktu.
Napój nie zawiera cukru, kalorii ani soli, a więc świetnie sprawdzi się u osób na diecie, które starają się dbać o sylwetkę i nie chcą dostarczać kalorii z napoju. Został wzbogacony witaminami: B2, B3, B6, B12. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny skutecznie pobudza, a więc będzie szczególnie pomocny dla studentów, osób trenujących, a także dla każdego, przed kim stoją wyzwania, wymagające skupienia i energii. Najmocniejszy smak wśród premier DZIK® ENERGY w roku 2023.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Winogronowy |
| Działanie | Energetyzujące |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), regulator kwasowości: cytryniany potasu; aromat, ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (panax ginseng) (0,08%), kofeina (0,04%), substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k; l-kartynina (0,015%), inozytol (0,014%), koncentrat barwiący z czarnej marchwi, witaminy: kwas pantotenowy, witamina b6, biotyna, witamina b12; błękit brylantowy fcf. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wk sp. z o. o. ulica i numer: mszczonowska 13 kod pocztowy i miasto: 05-090 janki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 40 %RWS |
| Witamina B12 | 1 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 20 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 40 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,56 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 40 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 40 mg/100ml |