Opis szczegółowy
"Energetyzujący napój gazowany z wysoką zawartością kofeiny (200 mg w 500 ml napoju), który naprawdę pobudza. Orzeźwiający smak wiśni idealnie współgra z kategorią produktu i wprost idealnie wpasowuje się w zapotrzebowanie konsumetnów w ciepłych miesiącach.
Napój nie zawiera cukru ani kalorii, a więc świetnie sprawdzi się u osób na diecie, które starają się dbać o sylwetkę i nie chcą dostarczać kalorii z napoju. Został wzbogacony witaminami: B2, B3, B6, B12. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny skutecznie pobudza, a więc będzie szczególnie pomocny dla studentów, osób trenujących, a także dla każdego, przed kim stoją wyzwania, wymagające skupienia i energii. Stały bestseller w letnich miesiącach. "
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | wiśniowy |
| Działanie | Energetyzujące |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (0,4%), regulator kwasowości: cytryniany sodu; aromaty, koncentrat soku z czarnej marchwi, ekstrakt z korzenia żeń- szenia (panax ginseng) (0,08%), substancje słodzące: acesulfam k, sukraloza; kofeina (0,04%), sól, barwnik: karmel amoniakalny, substabncje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; winian l-karnityny (0,015%), ekstrakt z nasion guarany (paullinia cupana), inozytol, witaminy: niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, witamina b12. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | konserwacja, pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wk sp. z o. o. ulica i numer: mszczonowska 13 kod pocztowy i miasto: 05-090 janki pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 13 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość błonnika | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Skrobia | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 49 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7,84 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 49 %RWS |
| Witamina B12 | 1,23 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,69 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 49 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawartość kofeiny | 40 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |