Opis szczegółowy
Napój gazowany z wysoką zawartością kofeiny (100 mg w 250 ml napoju) o klasycznym smaku.
Napój nie zawiera cukru ani kalorii, a więc świetnie sprawdzi się u osób na diecie, które starają się dbać o sylwetkę i nie chcą dostarczać kalorii z napoju. Został wzbogacony witaminami: B2, B3, B6, B12. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny skutecznie pobudza, a więc będzie szczególnie pomocny dla studentów, osób trenujących, a także dla każdego, przed kim stoją wyzwania, wymagające skupienia i energii.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Tutti frutti |
| Działanie | Energetyzujące |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (0,4 % regulator kwasowości cytryniany sodu; aromaty ekstrakt z korzenia żeń szeania (panax ginseng 0,08%), substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k; winian l karnityny (0,4%), kofeina 0,04%), sól, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu barwnik: karmel; witaminy: niacyna, witamina b6, ryboflawina, witamina b12, glukonorakton, ekstrakt z owoców guarany paulinia guarana)(0,002%), inozytol. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | konserwacja, pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wk sp. z o. o. ulica i numer: mszczonowska 13 kod pocztowy i miasto: 05-090 janki pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 3 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 kJ |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 6,4 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 40 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,56 mg/100ml |
| Witamina B12 | 1 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,56 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 40 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 40 mg/100ml |