DrWitt Woda Witaminowa o smaku mango i cytryny 550 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
NAWODNIENIE
Roztwory węglowodanowo-elektrolitowe zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych.
Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Witamina B12 i B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 550 ml |
| Smak | Cytrynowy, Mango |
| Działanie | Witaminizujące |
| Składniki | Woda, glukoza, cukier, maltodekstryna, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu, aromaty, magnez, witaminy: niacyna, b6, kwas foliowy, b12, biotyna i kwas pantotenowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,68 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 77 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 424 kJ |
| Wielkość porcji | 550 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 34,091 mg/100ml |
|---|---|
| Magnez (%RWS) | 50 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,1819 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,341 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 6,82 μg/100ml |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 27,28 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,191 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 75 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |