4MOVE Vitamin Water FAT KILLER smak grejpfruta i cytryny 556 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Napój niegazowany o smaku grejpfruta i cytryny z dodatkiem witamin (niacyna, witamina B6, witamina B12), L-karnityny i choliny. Pasteryzowany. Zawiera substancje słodzące. Zawiera źródło fenyloalaniny. Wyprodukowany z zagęszczonych soków owocowych (zawartość soków min. 20 %).
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 556 ml |
| Smak | Grapefruitowy, Cytrynowy |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20 %), kwas: kwas cytrynowy; aromaty, stabilizatory: guma arabska, estry glicerolu i żywicy roślinnej; sok cytrynowy z zagęszczonego soku cytrynowego (0,1 %), substancje słodzące: aspartam, acesulfam k; witaminy: niacyna, witamina b6, witamina b12; dwuwinian choliny, l-karnityna (0,02 %). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. ewentualny osad jest zjawiskiem . |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 10 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 20 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 84 kJ |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2,78 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,44 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,22 μg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,13 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera źródło fenyloalaniny, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Klarowność: napój mętny, bez zanieczyszczeń mechanicznych. barwa: biała do jasnożółtej. smak: grejpfruta i cytryny, charakterystyczny dla użytych składników, bez obcych posmaków. zapach: typowy dla użytych składników, bez obcych zapachów |
|---|