Dr. Oetker Babka czekoladowa 365 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Babka |
|---|---|
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 365 g |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, cukier, 5,4% kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, proszek do pieczenia (substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), mąka pszenna), 1,3% czekolada w proszku (miazga kakaowa, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator (lecytyny sojowe)), sól, aromaty (zawierają laktozę) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,36 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 145 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1351 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 608 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,81 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 21 g |
| Zawartość węglowodanów | 40 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 16 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |