Babeczki czekoladowe ze skórką pomarańczy Dr. Oetker 335 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | W proszku |
|---|---|
| Smak | Pomarańczowy, Czekoladowy |
| Zawartość netto | 335 g |
| Dodatki | Z bakaliami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka PSZENNA, cukier, skrobia PSZENNA, 4,4% skórka pomarańczowa (54% skórka pomarańczowa, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu), aromaty (zawierają LAKTOZĘ), skrobia, 0,1% czekolada w proszku (kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, cukier, dekstroza), sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,43 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 349 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1460 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 788 kJ |
| Wielkość porcji | 54 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 22,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 40,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 13 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |