Opis szczegółowy
Babeczki o smaku czekoladowym z dużymi kroplami czekolady. Mieszanka do domowego wypieku ciasta. W zestawie z 12 papierowymi foremkami do babeczek.
Parametry produktu
| Typ | Babeczki |
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 280 g |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 4,5%, mąka ryżowa, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty. krople czekolady 5,3% (mogą zawierać mleko): miazga kakaowa, cukier, glukoza, emulgator: lecytyny (z soi). masa kakaowa min. 48%. |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. nagrzej piekarnik do temperatury 180◦c bez termoobiegu. włóż papierowe foremki (12 szt.) do blachy do muffinek. 2. do wysokiego naczynia wsyp zawartość torebki z ciastem, dodaj jaja, mleko i olej. dokładnie wymieszaj łyżką przez ok. 1 min. 3. ciasto rozłóż równo do 12 foremek (ok. 2 łyżki ciasta) i posyp kroplami czekolady. 4. natychmiast wstaw do nagrzanego piekarnika i piecz 17-18 minut. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 19 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 175 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 732 kJ |
| Wielkość porcji | 44 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,7 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |