Delicpol Domowe Biszkopty babuni 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Biszkoptowy |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna 48%, masa jajowa pasteryzowana 30%, cukier, woda, skrobia ziemniaczana, emulgatory: e 471; glukoza, substancje spulchniające: węglany amonu, węglany sodu; sól, aromat, barwnik: karoteny. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, mleko, soję i sezam. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Producent: | DELICPOL Sp. z o.o.Ulica i numer: Grunwaldzka 8Kod pocztowy i miasto: 42-125 KAMYK PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Nie dotyczy |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Nie dotyczy |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 369 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1563 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 36 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |