Dare wafle mle czekolada 142 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 142 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | mąka pszenna (zawiera gluten), syrop glukozowy, olej kokosowy, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, skrobia ziemniaczana, miazga kakaowa, emulgatory (lecytyny ze słonecznika, polirycynooleinian poliglicerolu), substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy, wodorowęglan amonu), sól, ekstrakt drożdżowy, aromat (wanilina), [czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 32%, masa mleczna minimum 24%]. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | ETi European Food Industries S.A.Ulica i numer: Postępu 18 BKod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 491 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2058 kJ |
| Wielkość porcji | 142 g |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |