Dare wafle orzech laskowy 142 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Wafle |
|---|---|
| Smak | Orzechy laskowe |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 142 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |
| Składniki | mąka pszenna (zawiera gluten), cukier, olej kokosowy, orzechy laskowe 12,5%, syrop glukozowy, mleko w proszku odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka w proszku (produkt mleczny), olej z orzechów laskowych, skrobia ziemniaczana, emulgatory (lecytyny ze słonecznika), sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy, wodorowęglan amonu), aromat, ekstrakt drożdżowy. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Turcja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | ETi European Food Industries S.A.Ulica i numer: Postępu 18 BKod pocztowy i miasto: 02-676 Warszawa PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 496 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2078 kJ |
| Wielkość porcji | 142 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 29 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |