Opis szczegółowy
Delecta Kropelki z czekolady mlecznej 80g
Parametry produktu
| Typ | Dodatek dekoracyjny |
| Przeznaczenie | Idealne do pieczenia, gotowania, muesli, delektowania |
| Składniki | Cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy*, miazga kakaowa*, emulgator: lecytyny (soja), aromat waniliowy. masa kakaowa minimum 25,9 %, masa mleczna minimum 19,3 %. produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzeszki ziemne, orzechy oraz nasiona sezamu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 mies. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-10-23 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodwell sp. z o.o. ulica i numer: fabryczna 5 kod pocztowy i miasto: 00-446 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 315 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 522 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2180 kJ |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 59 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Inne informacje o zawartości