Opis szczegółowy
Jeśli masz ochotę na lekki, śmietanowy tort, albo ciasto z delikatną bitą śmietaną, wypróbuj pyszną Masę śmietanową o smaku truskawkowym z kawałkami owoców Dr. Oetkera. To pierwszy na rynku produkt, który po dodaniu do bitej śmietany tworzy puszystą, a zarazem stabilną Masę śmietanową do ciast i tortów. Masa śmietanowa utrzymuje długo dekoracyjne kształty bitej śmietany i nie podchodzi wodą.
Parametry produktu
| Typ | Śmietanka w proszku |
| Przeznaczenie | Masa w proszku do przyrządzenia bitej śmietany |
| Składniki | Cukier, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), 1,6% truskawki suszone, barwnik (betanina), aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 89 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 305 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 150 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1272 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 623 kJ |
| Wielkość porcji | 49 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,5 g |
| Cukry | 13,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,1 g |