Opis szczegółowy
Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić swoją ulubioną babkę? Jak po raz kolejny zaskoczyć bliskich innym wyglądem piernika? Spróbuj polew gotowych Dr. Oetkera. Wystarczy podgrzać torebkę w gorącej wodzie lub kuchence mikrofalowej i polewa jest gotowa do użycia. Funkcjonalne opakowania umożliwiają podgrzewanie i wylewanie polewy prosto z torebki bez potrzeby używania dodatkowych naczyń. Oprócz efektu dekoracji oblane polewą wypieki dłużej zachowują swoją świeżość. Masz do wyboru polewy w ulubionych smakach i kolorach: białą, deserową, mleczną i o smaku toffi. Dr. Oetker przygotował dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę. Z gotowych polew możesz stworzyć różnego rodzaju figurki do dekoracji.
Spróbuj, to świetna zabawa dla całej rodziny.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Do dekoracji |
| Składniki | Cukier, oleje roślinne (palmowy oraz z nasion shea), mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny), aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 615 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2552 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 43,5 g |
| Cukry | 52,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 52,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |