Opis szczegółowy
Desperados Sunlight Passion Fruit & Lime to lekkie piwo o smaku marakui i limonki, zawierające 4,5% alkoholu. Idealne na chwile pełne dobrego vibe’u i świetnego towarzystwa.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe |
| Zawartość alkoholu | 4,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 400 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, cukier, kukurydza, syrop glukozowy, naturalny aromat, soki z zagęszczonych soków: z limetki (0,1%) , z marakui (0,1%), regulator kwasowości (kwas cytrynowey), koncentrat barwiący z krokosza barwierskiego, rum (0,1%), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), ekstrakt z chmielu. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 194 kJ |
| Wielkość porcji | 400 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości