Opis szczegółowy
Odkryj wyjątkowy smak OYAKATA® Duck Soba – inspirowany kulinarnymi tradycjami street foodu w Tokio. Sprężysty makaron z dodatkiem gryki w aromatycznym bulionie
o smaku kaczki to unikalne połączenie smaku i lekkości.
Parametry produktu
| Rodzaj | Instant |
| Sposób przygotowania | Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Orientalny |
| Składniki | Makaron instant 86%* [mąka pszenna, olej palmowy, mąka gryczana 14%*, skrobia modyfikowana, gluten pszenny, sól, substancje spulchniające: weglany sodu, weglany potasu], mieszanka smakowa 12%* [wzmacniacze smaku: e621, e635; sól, cukier, sos sojowy w proszku (soja, pszenica, maltodekstryna, sól), aromaty (zawierają seler), cukier karmelizowany, tłuszcz kurzy, ekstrakt drożdżowy, proszek chili, maltodekstryna, tuńczyk pasiasty w proszku (ryba)], mięso z kurczaka w kawałkach, cebula dymka, płatki chili. *w całym produkcie. produkt może zawierać: mleko, sezam, jaja, skorupiaki, gorczyce. |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ajinomoto poland sp.zoo ulica i numer: klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 97 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 406 kJ |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E635 5’rybonukleotyd disodowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku |