Czekolada mleczna 46% kakao bez cukru, słodzona erytrytolem KETO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Czekolada mleczna min. 46% kakao, bez cukru, słodzona erytrytolem. Odpowiednia dla osób na diecie keto.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
masło kakaowe, substancja słodząca: erytrytol, odtłuszczone MLEKO w proszku, masa kakaowa, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat wanilinowy.
Alergeny
LAKTOZA,MLEKO
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2004 kJ/ 484 kcal |
| Tłuszcz | 42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry | 15 g |
| Błonnik | 1.9 g |
| Białko | 9.6 g |
| Sól | 0.3 g |