Czekolada gorzka z orzechami E. Wedel 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Gorzki, Orzechowy, Czekoladowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, kawałki orzechów laskowych (4%), kawałki orzeszków arachidowych (3%), tłuszcz mleczny, emulgatory (lecytyny sojowe, e 476), sól, aromat. może zawierać: inne orzechy, mleko, zboża (gluten), jaja. czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 50% |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 513 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 77 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3,9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 321 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,5 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3,9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0,3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7,4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2,8 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |