Czekolada gorzka E. Wedel 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Gorzki |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Miazga kakaowa, Cukier, Kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, Tłuszcz kakaowy, Emulgatory (lecytyny sojowe i E476), Aromat. Masa kakaowa minimum 64%. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, mleko, zboża (gluten), jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Producent: | Lotte Wedel Sp. z o.o.Ulica i numer: Zamoyskiego 28/30Kod pocztowy i miasto: 03-801 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Czekolada Gorzka Klasyczna o zawartości 64% kakao z Ghany to propozycja dla tych, którzy w czekoladzie gorzkiej poszukują idealnie zbalansowanego i głęboko czekoladowego smaku. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 508 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3,8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 317 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 32 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3,8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2,8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <0,2 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15,0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5,3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2,1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Witaminy
| Magnez | 237 mg/100g |
|---|---|
| Magnez (%RWS) | 63 %RWS |