Opis szczegółowy
Cukierki Kopiko Cappuccino 100 g
Parametry produktu
| Typ | Cukierki |
| Smak | kawowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indonezja |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, olej roślinny (palmowy, kokosowy), mleko w proszku, ekstrakt kawowy (2,45%), masło (z mleka), sól emulgator: lecytyny (soja), aromat kawowy, barwnik : e150d, wanilina |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frajdo sp. z o.o. ulica i numer: dmowskiego 44 kod pocztowy i miasto: 97-300 piotrków trybunalski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 449 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1876 kJ |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,61 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,5 g |
| Cukry | 65,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 85,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Barwnik |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |