Opis szczegółowy
Płatki gryczane powstają z całych ziaren gryki, dzięki czemu posiadają wyrazisty, charakterystyczny smak. W procesie produkcji ziarna są oczyszczane, a następnie poddawane zabiegom hydrotermicznym i płatkowaniu. Są doskonałą bazą do przygotowania pysznych i oryginalnych posiłków. Doskonale smakują z dodatkiem orzechów i jogurtu. Świetnie sprawdzą się także jako składnik dań wytrawnych, jak i tych przygotowywanych na słodko.
Źródło błonnika.
Parametry produktu
| Typ | Zwykłe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Gryczane |
| Smak | Klasyczne |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | Płatki gryczane pełnoziarniste. produkt może zawierać zboża zawierające gluten (jęczmień, pszenica, owies, żyto). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Brak |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cenos sp. z o. o. ulica i numer: gen. sikorskiego 22 kod pocztowy i miasto: 62-300 września pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zagotować pół szklanki wody lub mleka. następnie wsypać pół szklanki płatków i gotować około 1-2 minuty ciągle mieszając. płatki można także przygotować bez gotowania: około pół szklanki płatków zalać gorącą wodą lub mlekiem, na około 0,5 cm ponad wysokość płatków. pozostawić na około 3 minuty, najlepiej pod przykryciem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1529 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość błonnika | 6,4 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 18 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 29 %RWS |