Opis szczegółowy
Happy Bunny Family od Lambertz to miękkie ciasteczka w uroczej formie wielkanocnych zajączków. Pokryte delikatną mleczną czekoladą i ozdobione ciemną czekoladą zachwycają smakiem i wyglądem. Idealnie sprawdzą się jako słodka przekąska dla całej rodziny. Kolorowe opakowanie wprowadza radosny, wiosenny nastrój.
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
| Smak | Słodki, czekoladowy, Korzenny |
| Dodatki | Czekolada deserowa, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 220 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone, słodka serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, olej słonecznikowy, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; naturalny aromat (zawiera mleko), emulgator: lecytyny sojowe; sól. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-08 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lambertz polonia sp z o.o. ulica i numer: katowicka 170 kod pocztowy i miasto: 41-705 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1672 kJ |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość soli | 0,49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11,7 g |
| Cukry | 38,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 65,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |