Opis szczegółowy
Baton zbożowy z mleczną czekoladą i kokosem.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | czekoladowy, Kokosowy |
| Dodatki | Z chrupkami, Z płatkami |
| Zawartość netto | 150 g |
| Składniki | Czekolada mleczna 24 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, emulgator (e476, e442)), syrop glukozowy, płatki pełnoziarniste (owies 12 %, pszenica 2,4 %), wiórki kokosowe 13 %, chrupki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżowa, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól, syrop cukru skarmelizowanego), syrop glukozowo-fruktozowy, olej kokosowy, płatki kukurydziane (kukurydza, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; sól, naturalny aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa. może zawierać orzechy i orzeszki ziemne. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: stefana batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Krótki opis marketingowy | Corny base multipack z mleczną czekoladą i kokosem 6x25g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt po odpakowaniu gotowy do spożycia. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 462 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1933 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 5,7 g |
| Zawartość soli | 0,42 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21,7 g |
| Cukry | 27,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 58,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |