'Calvados Boulard Grand Solage 40% 0,7L kart. X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Brandy, wytwarzana z wina jabłkowego, pochodzącego z regionu pays d'Auge /95% - 4 rodzaje jabłek, 5% - gruszki/. Produkowana metodą podobną do produkcji koniaku. Zgodnie z rodzinną tradycją produkcji calvados, datowaną od 1825 roku, do wyrobu używa się 120 ściśle wyselekcjonowanych odmian jabłek. Cydr jest podwójnie destylowany, po czym dojrzewa w dębowych beczkach przez okres 2-40 lat. Calvados Boulard Grand Solage ma bursztynowy kolor, głęboki, jabłkowy smak o owocowo-waniliowej nucie. Starzony 3-5 lat. Podawać jako digestif, aperitif na lodzie, jako składnik koktajli, bez rozcieńczania lub do posiłku, deseru.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy owocowa (eau-de-vie de fruits) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Jabłkowy |
| Serwowanie | Aperitif |
| Waga jednostkowa brutto | 1,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: United Beverages SA Ulica i numer: Płaska 24-36 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |