'Gin Hendricks 41,4% 700ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Hendrick's to luksusowy gin produkowany w Szkocji. Unikalny proces destylacji w połączeniu z zaskakująco wyśmienitymi naparami daje w wyniku jedyny w swoim rodzaju gatunek ginu uwielbiany przez niewielką, ale ciągle powiększającą się grupkę indywidualistów na całym świecie. Żaden inny gin tak nie smakuje, ponieważ żaden inny gin nie jest produkowany w taki sposób. W 2003 roku Hendrick’s, został okrzykniętym najlepszym ginem na świecie. Natomiast podczas Międzynarodowego Konkursu Alkoholi w San Francisco, otrzymał on dwa podwójne złote medale oraz trzy srebrne w latach 2005 i 2012.
Parametry produktu
| Typ | Gin |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Zawartość alkoholu | 41,4 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak podstawowy | Ziołowy |
| Serwowanie | Drinki, Koktajle |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,33 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |