COMPO Nawóz do roślin zielonych i palm 500ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
"Specjalistyczny nawóz dla roślin zielonych
Odpowiedni nawóz dla monstery, kalatei lub paproci? Nawóz COMPO do roślin zielonych i palm jest doskonale dostosowany do specyficznych potrzeb roślin zielonych. Płynny nawóz wzmacnia odporność i stymuluje wzrost roślin. Jak przystało na nawóz do roślin zielonych, zapewnia również piękne, bujne zielone liście.
Do jakich roślin odpowiedni jest nawóz COMPO?
Płynny nawóz mineralny dostarcza wszystkim roślinom zielonym, palmom i paprociom w domu lub na tarasie czy balkonie ważnych składników odżywczych.
Jak działa nawóz COMPO?
Płynny nawóz zawiera wszystkie makro- i mikroskładniki odżywcze, których rośliny zielone i palmy potrzebują do zdrowego rozwoju. Szczególnie wysoka zawartość potasu i żelaza zapewnia wyjątkowo zielone liście."
Parametry produktu
| Zawartość netto | 589 g |
|---|---|
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Chronić przed dziećmi. nie dopuścić do przedostania się produktu do ścieków i wód powierzchniowych. nie wdychać oparów i aerozolu. przechowuj w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, w temperaturze od 6`c do 35`c, chronić przed słońcem. nie przechowuj razem z żywnością, napojami i karmami dla zwierząt. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Oświadczam, że produkt posiada deklarację zgodności UE | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/38/8/1438874.docx |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Postać nawozu/odżywki | Płyn |
| Przeznaczenie | Do roślin domowych |
| Okres zastosowania | Całoroczny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: compo gmbh ulica i numer: gildenstraße 38 kod pocztowy i miasto: 48157 münster de |
| Rodzaj produktu | Nawóz |
| Pojemność | 500 ml |
| Sposób użycia | Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką, aby wymieszać jej zawartość. następnie odmierzamy odpowiednią ilość nawozu za pomocą nakrętki, która posiada 3 poziomy dawek. odmierzoną dawkę nawozu mieszamy z odpowiednią ilością wody. istotne jest to, aby nie przekraczać zalecanych dawek nawozu oraz stosować wskazaną ilość wody. tak przygotowanym roztworem podlewamy rośliny. |
| Skład | Roztwór nawozowy npk 7+3+6 z mikroskładnikami pokarmowymi. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/38/8/1438875.pdf |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Zapas produktu przechowywać w oryginalnym opakowaniu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |