COMPO BIO Nawóz do warzyw i owoców 500ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Dla zdrowych, aromatycznych owoców i warzyw!
Nawóz do owoców i warzyw COMPO BIO dostarcza roślinom wszystkich ważnych składników odżywczych już od pierwszego zastosowania. W ten sposób nawóz zapewnia zdrowy rozwój roślin i tworzenie aromatycznych owoców.
Do jakich roślin odpowiedni jest nawóz COMPO BIO?
Nawóz przeznaczony jest do odżywiania wszystkich warzyw i owoców uprawianych w ogrodzie, na balkonie oraz w domu.
Jak działa nawóz COMPO BIO?
Dzięki w 100% naturalnym składnikom nawóz do owoców i warzyw COMPO BIO zapewnia silny, zdrowy wzrost roślin owocowych i warzywnych. Dzięki dodatkowej porcji potasu nawóz wzmacnia również odporność roślin. Ponadto wzmacnia zdolności regeneracyjne roślin i zwiększa biologiczną aktywność gleby.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 650 g |
|---|---|
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Chronić przed dziećmi. nie dopuścić do przedostania się produktu do ścieków i wód powierzchniowych. przechowuj w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, w temperaturze od 6`c do 35`c, chronić przed słońcem. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,73 kg |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Postać nawozu/odżywki | Płyn |
| Przeznaczenie | Do owoców i warzyw |
| Okres zastosowania | Wiosenno/letnie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: compo gmbh ulica i numer: gildenstraße 38 kod pocztowy i miasto: 48157 münster de |
| Rodzaj produktu | Nawóz |
| Pojemność | 500 ml |
| Sposób użycia | Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką, aby wymieszać jej zawartość. następnie odmierzamy odpowiednią ilość nawozu za pomocą nakrętki, która posiada 3 poziomy dawek. odmierzoną dawkę nawozu mieszamy z odpowiednią ilością wody. istotne jest to, aby nie przekraczać zalecanych dawek nawozu oraz stosować wskazaną ilość wody. tak przygotowanym roztworem podlewamy rośliny. |
| Skład | Roztwór nawozowy organiczny npk 3,1+0,5+4,1. surowce produkcyjne: 99 % surowce pochodzenia roślinnego. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/39/3/1439360.pdf |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Zapas produktu przechowywać w oryginalnym opakowaniu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |