COMPO COMPLETE Nawóz uniwersalny 500ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Najlepszy nawóz COMPO specjalnie opracowany do odżywiania wszystkich roślin domowych, balkonowych i tarasowych. Kompletna receptura zawierająca w swoim składzie makro- i mikroskładniki pokarmowe sprawia, że jest to idealny wybór dla Twoich roślin. Certyfikowane surowce i bogaty skład zapewniają stabilny rozwój, wzmacniają odporność na choroby oraz pozytywnie wpływają na kondycję roślin.
Nawóz COMPLETE posiada wszystkie niezbędne składniki gwarantujące piękne i obficie kwitnące rośliny.
Nawóz jest bardzo wydajny, a butelka 500 ml wystarcza na przygotowanie aż 150 l roztworu do podlewania.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 629 g |
|---|---|
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Chronić przed dziećmi. nie dopuścić do przedostania się produktu do ścieków i wód powierzchniowych. nie wdychać oparów i aerozolu. przechowuj w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, w temperaturze od 6`c do 35`c, chronić przed słońcem. po użyciu szczelnie zamknąć opakowanie. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Oświadczam, że produkt posiada deklarację zgodności UE | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/40/3/1440311.pdf |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Waga jednostkowa brutto | 0,71 kg |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Postać nawozu/odżywki | Płyn |
| Przeznaczenie | Uniwersalny |
| Okres zastosowania | Całoroczny |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: compo gmbh ulica i numer: gildenstraße 38 kod pocztowy i miasto: 48157 münster de |
| Rodzaj produktu | Nawóz |
| Pojemność | 500 ml |
| Sposób użycia | Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką, aby wymieszać jej zawartość. następnie odmierzamy odpowiednią ilość nawozu za pomocą nakrętki, która posiada 3 poziomy dawek. odmierzoną dawkę nawozu mieszamy z odpowiednią ilością wody. istotne jest to, aby nie przekraczać zalecanych dawek nawozu oraz stosować wskazaną ilość wody. tak przygotowanym roztworem podlewamy rośliny. |
| Skład | Roztwór nawozowy npk (+ca+mg) 6+4+6(+1,3+2) z mikroskładnikami pokarmowymi. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/39/3/1439359.pdf |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Zapas produktu przechowywać w oryginalnym opakowaniu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |