Bułki z ziarnami Dan Cake 280 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Typ | Bułki |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna (49%), woda, nasiona słonecznika (12%), siemię lniane (6%), mąka żytnia (5%), drożdze, pestki dyni (2%), sól, mąka żytnia z pełnego przemiału, mąka kukurydziana, nasiona sezamu (0,8%), gluten pszenny, otręby pszenne, cukier, proso (0,7%), pęczniejąca mąka pszenna, prażona mąka ze słodu jeczmiennego, mąka ze słodu pszennego, nasiona chia (szałwia hiszpańska-salvia hispanica) (0,1%), środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy. produkt pakowany w atmosferze ochronnej. może dodatkowo zawierać: jaja, orzechy, soję, mleko. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 16 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | Dan Cake Polonia Sp z o.o.Ulica i numer: Transportowców 15Kod pocztowy i miasto: 32-500 Chrzanów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1355 kJ |
| Wielkość porcji | 70 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,8 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |