Bułka proteinowa Mestemacher 260 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Paczkowany |
|---|---|
| Składniki | Woda, mąka pszenna pełnoziarnista, produkty sojowe (16%) (śruta sojowa, mąka sojowa), mieszanka proteinowa (12%) (pszenica, soja), siemię lniane, mąka ze złotego siemienia lnianego, ziarna słonecznika, nasiona sezamu, ocet jabłkowy, drożdże, mąka słodowa jęczmienna, sól, mąka żytnia pełnoziarnista. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 260 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Producent: | benus sp. z o. o. ulica i numer: marcelińska 92 kod pocztowy i miasto: 60-324 poznań pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Propozycja przyrządzenia: 1). Chrupiąca skórka - bułkę w całości włożyć do tostera i podgrzewać 3-4 min. 2). Chrupiąca kromka - kromki oddzielnie włożyć do tostera i podgrzewać 1-2 min. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,78 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 273 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 177 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1143 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 743 kJ |
| Wielkość porcji | 65 g |
| Zawartość białek | 23,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 31 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
|---|