Bułki BEZGL. 130 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowe bułki. Nie zawierają pszenicy i laktozy. W opakowaniu znajdują się 4 bułki.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana, woda, zakwas 7,2% (mąka ryżowa, woda), mąka ryżowa, syrop ryżowy, błonniki roślinne (babka płesznik, cytrusy, buraki), substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, guma guar; olej słonecznikowy, białko SOJOWE, drożdże, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; kwas: kwas cytrynowy.
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 963/228 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 44 g |
| Cukry | 2.1 g |
| Błonnik | 7.6 g |
| Białko | 3 g |
| Sól | 1.2 g |