Baguette- bagietka do zapiekania BEZGL. 175 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowa wersja klasycznej francuskiej bagietki. Złota jak słońce nad dachami Paryża i niezwykle chrupiąca. Wystarczy wstawić na kilka chwil do piekarnika i gotowe. Idealna na twoją następną kanapkę.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana , woda , zaczyn 19% (woda, mąka ryżowa) , mąka ryżowa , włókno roślinne (psyllium, bambus) , olej słonecznikowy o wysokiej zawartości oleju oleinowego , białko sojowe , substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza ; skrobia ryżowa , zarodki kukurydzy , drożdże , syrop ryżowy , sól jodowana (sól, jodek potasu) .
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
ŁUBIN
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1047/248 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry | 4.9 g |
| Błonnik | 7.4 g |
| Białko | 4.4 g |
| Sól | 1 g |